poniedziałek, 2 lipca 2018

Targi Baby Time w Łodzi 26-27.05.2018

Witajcie, 
 
Dzień Matki to wyjątkowy dzień w życiu każdej mamy, tak też jest u mnie. W tym roku miałam możliwość spędzić ten dzień nieco inaczej, ale niezwykle miło i owocnie – na targach Baby Time w Łodzi. Podczas targów odbyło się spotkanie blogerek, co było świetną okazją do spotkania fantastycznych kobiet. 
TARGI
W Hali Expo swoje stoiska miało wielu wystawców z całej Polski. Dzięki temu mogłyśmy poznać ciekawe marki zarówno dla dzieci, dla mam, ale i całej rodziny. Mnie najbardziej urzekły drewniane zabawki, dla moich chłopców prezent idealny. Na dzieci czekało także kilka miejsc, gdzie mogły spędzić czas niezwykle kreatywnie. Tatusiowie mogli podziwiać piękne, rodzinne auta. 
Na stoisku Fit Aqua spotkała mnie bardzo miła niespodzianka - wylosowałam prysznicowy filtr do wody. 
POKAZ MODY
Z dużym zaciekawieniem oglądałam pokaz mody z ubraniami dla mam i dla dzieci. Wielu młodych modeli na łódzkim wybiegu miały swój debiut. Pokaz wózków także cieszył się dużym zainteresowaniem.
SPOTKANIE BLOGEREK
Podczas targów odbyło się spotkanie blogerek, w którym wzięłam udział. To była wspaniała okazja, by ponownie spotkać się ze świetnymi babeczkami z Łodzi i okolic. Wiola z bloga Mama bloguje poprowadziła pogadankę na temat organizacji czasu.
UPOMINKI
To niezwykle ciekawe wydarzenie zakończyło się wręczaniem upominków od partnerów spotkania.
Monello to polska marka oferująca oryginalne i niebanalne ubranka dla niemowląt i dzieci, a ostatnio także dla mam. 
Alantan to marka obecna u nas od pierwszych dni życia chłopców. 
KosmetykiAA dla kobiet są mi dobrze znane, a teraz moi chłopcy będą mogli przetestować najnowszą serię produktów dla dzieci I love you baby.
Moi chłopcy najbardziej ucieszyli się z upominków od ZdroweSłodycze.
Drogerii Super Pharm nie muszę chyba nikomu przedstawiać. To połączenia apteki, drogerii i perfumerii. Znajdziecie tam szeroki wachlarz produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.
Miałam już okazję poznać Krem pod oczy Revitacell, dlatego cieszę się, że przede mną testy serum do twarzy.
Na zakończenie chciałabym podziękować Iwonie za zaproszenie na targi, a dziewczynom za wspaniałe towarzystwo. Mam nadzieję, że to w przyszłym roku spotkamy się ponownie.

Życzę Wam udanego tygodnia,
Sylwia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz