sobota, 26 maja 2018

Relacja z Meet Beauty Conference Warszawa 22- 23.04.2018

Witajcie, 
 
W kwietniu miałam przyjemność wziąć udział w czwartej edycji konferencji Meet Beauty. To największe wydarzenie dla blogerów, youtuberów i instagramerów z kategorii Beauty. Tym razem spotkaliśmy się w przepięknym hotelu Lord w Warszawie. Trzeba przyznać, że miejsce było idealne – przepiękny, niezwykle elegancki hotel, komfortowe sale wykładowe i warsztatowe.

Po uroczystym powitaniu, Anna Pytkowska poprowadziła pierwszy wykład Instagram, statystyki hasztagi zasięgi. Ania prowadzi agencję Blogmedia, oprócz tego sama także jest blogerem. Swoje doświadczenie i wskazówki dotyczące Instagrama mogła więc nam przekazać z dwóch punktów widzenia. Sam wykład bardzo mi się podobał, mnóstwo przydatnych informacji, praktycznych wskazówek, jak zwiększyć zasięg naszych zdjęć i znaleźć nowych fanów. Dopełnieniem prelekcji był kolejny wykład Przepis na udane zdjęcie na Instagram, który poprowadziła Agnieszka Wereszczak. Od dawna śledzę zarówno blog Agwer, jak i jej konto na Instagramie. 
Drugim punktem programu były warsztaty O2 Skin na temat działania tlenu w kosmetykach. Marka wprowadziła na rynek produkty z innowacyjną formułą na bazie tlenu. Warsztat był niezwykle interesujący, o działaniu kosmetyków opowiadała nie tylko przedstawicielka marki, ale także 4 ambasadorki, które miały okazję przez kilka miesięcy testować produkty O2 Skin. Wiele kosmetycznych zawiłości wyjaśniała zaproszona kosmetolog.
Na kolejnych warsztatach miałyśmy przyjemność poznać działanie nowej bazy Peel Off od Nees. Każda z uczestniczek mogła sama sprawdzić, na czym polega innowacyjność produktu. Pomalowałyśmy wzorniki lakierami, a następnie w ekspresowym tempie go usunęłyśmy. Koniec z długotrwałym usuwaniem hybryd! Produkty Nees są dostępne w drogerii Donegal.
Na zakończenie odbyło się uroczyste wręczenie nagród Beauty Awards 2017. Nagrody powędrowały do niesamowicie zdolnych instagramerów, blogerów i youtuberów. 
Drugi dzień konferencji rozpoczęłam od warsztatów z Natura Siberica Dzikie zbiory, czyli pochodzenie ma znaczenie. Przedstawicielka firmy z niesamowitą pasją opowiedziała nam o marce, o kosmetykach i pochodzeniu wykorzystywanych składników. Mnóstwo ciekawych rzeczy dowiedziałyśmy się także na temat certyfikatów dla produktów naturalnych i organicznych. Na koniec każda z nas przygotowała własnoręcznie peeling do ciała, który zabrałyśmy do domu. 
Kolejnym punktem programu był wykład z marką Tołpa na temat trądziku, który wielu z nas spędza sen z powiek. Już po raz trzeci miałam przyjemność słuchać wykładu pani Lidii i za każdym razem jest tak samo profesjonalnie, interesująco i merytorycznie. 
Warto wspomnieć o panelu dyskusyjnym Metamorfoza bloga, który poprowadziła Ania Pytkowska. Dzięki Meet Beauty blog Sylwii Lewczuk przeszedł metamorfozę. Dokonała tego Magda Ostrowska z Monkey Business. Dziewczyny opowiedziały o całym procesie przemiany, ustalaniu upodobań i potrzeb Sylwii. Efekt końcowy jest zachwycający. 
W przerwie między wykładami i warsztatami miałyśmy możliwość porozmawiania z licznymi markami, które miały swoje stosika podczas konferencji. Uwagę przykuwały przepiękne ścianki z kwiatów oraz półki pełne nowości kosmetycznych. Na stoisku Polleny Evy można było zrobić sobie badanie skóry, z którego skorzystałam. Dodatkowo otrzymałam kosmetyki dopasowane do mojej cery.
Organizatorzy zadbali, byśmy nie chodziły z pustymi brzuchami. W porze lunchu zaserwowano nam przepyszny obiad z jeszcze lepszym deserem. Pomiędzy wykładami mogłyśmy się raczyć przepysznymi ciasteczkami, sokami czy kawą. 
Wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak też było z konferencją Meet Beauty. Dwa dni spędzone na fantastycznych wykładach, wartościowych warsztatach, w przemiłym towarzystwie, upłynęły bardzo szybko. Organizatorzy spisali się na medal. Miejsce, jedzenie, program były na najwyższym poziomie.
Jak wspomniałam na początku - to już moja czwarta konferencja Meet Beauty. Najbardziej cenię ją za możliwość spotkania osób o podobnych zainteresowaniach, pasjach, co my. To niesamowite uczucie poznać na żywo dziewczyny, które się śledziło i podziwiało w Internecie. Jeszcze raz podkreślę, że to właśnie integracja jest największą zaletą tej konferencji. Mam nadzieję że do zobaczenia za rok.

Pozdrawiam,
Sylwia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz