wtorek, 24 kwietnia 2018

Lekkie musy do pielęgnacji ciała od Nivea, czyli wiosenne nawilżanie skóry.

Witajcie ,

Po bardzo aktywnym weekendzie chciałabym Was zaprosić na recenzję dwóch ciekawych produktów od Nivea. Parę miesięcy temu zachwycałam się musami pod prysznic od Nivea. Cudownie pachnąca alternatywa dla zwykłych żeli czy mydła. Tym razem marka przygotowała Lekkie musy do pielęgnacji ciała

Miałam przyjemność poznać dwie wersje zapachowe: świeży ogórek i herbata matcha oraz dzika malina i biała herbata. Dostępna jest jeszcze edycja do skóry bardzo suchej. Produkty zapakowano do wysokich, metalowych opakowań z radosnymi, kolorowymi grafikami. Ciekawym dodatkiem jest naklejka na zamknięciu, dzięki której możemy od razu poczuć zapach produktu. Wersja zielona pachnie głównie ogórkiem, to dość świeży, niebanalny i bardzo przyjemny zapach. Mus malinowy jest słodszy, owocowy, ale też bardzo ładny. 
Kosmetyk ma konsystencję dość zbitej pianki. Mus bardzo dobrze rozprowadza się po ciele, jednak chwilę trwa nim się całkowicie wchłonie. Na opakowaniu widnieje informacja, że musy zapewniają 48 godzinne nawilżenie. Myślę, że to zbyt optymistyczna informacja, trzeba jednak przyznać, że skóra jest doskonale nawilżona przez cały dzień. Przepiękne aromaty, dość intensywne umilają aplikację.
Cena: 19,99 zł,
Pojemność: 200 ml,
Dostępność: Rossmann.

Podsumowując musy do pielęgnacji ciała skradły moje serce. To świetna alternatywa dla tradycyjnych smarowideł. Bardzo ważne jest dla całodzienne nawilżenie, które zapewniają mojej skórze. Nie bez znaczenia dla mnie jest zapach, który w obu przypadkach przypadł mi do gustu.

Jestem bardzo ciekawa, czy Wam spodobały się Lekkie musy do pielęgnacji ciała od Nivea?

Pozdrawiam,
Sylwia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz