sobota, 31 marca 2018

Marcowy Shiny box, czyli It's a Girls World

Witajcie, 
 
Marcowy Shiny Box pod hasłem It's a Girls World już u mnie. Zawartość powaliła na kolana czy raczej rozczarowała?
 GoCranberry Olejek do demakijażu twarzy i oczu
Produkt otrzymały klientki, dla których marcowy box był co najmniej drugim pudełkiem w ramach tej samej subskrypcji. Rzadko sięgam po olejki do demakijażu, ale ten bardzo chętnie wypróbuję. Koszt to 29 zł/150 ml.
Feel Free Antyoksydacyjny krem pod oczy bio
Pierwszy raz słyszę o marce, więc niezwykle się cieszę, że będę ją mogła poznać bliżej. Dodatkowo smaczku dodaje naturalny skład. Już nie mogę się doczekać, kiedy go przetestuję. Koszt to 67 zł/ 20 ml.
Delia Podkład matujący Mineral Velvet Skin
Umieszczanie podkładów w pudełkach niespodziankach jest bardzo ryzykowne ze względu na odcień. Mi na szczęście trafił się dość jasny kolor, więc może wypróbuję ten kosmetyk. Koszt to 10,40 zł/ 35 ml.

Novex Maska nawilżająca włosy Mystic Black Baobab
Chętnie testuję nowe produkty do włosów, więc tę maskę też zużyję. Marka Novex już kilkakrotnie była obecna w pudełkach Shiny Box. Szkoda jednak, że to nie jest jakaś nowa, ciekawsza firma. Koszt to 8 zł/ 100g.
Bielenda Sztyft na odrosty i siwe włosy Instant Color
Nigdy nie farbowałam włosów, siwych jeszcze nie posiadam. Jak dla mnie produkt bezużyteczny i bardzo ryzykowny w pudełkach niespodziankach. Koszt to 16,70 zł za 4,3 g.
Miyo Puder brązujący Sun Kissed Powder
Marka z drogerii Kontigo od dłuższego czasu mnie interesowała. Szkoda jednak, że trafił mi się puder brązujący, bo nie używam takich kosmetyków. Koszt to 15,99 zł/ 10 g.
Efektima Chusteczka brązująca do ciała
Chusteczka może być stosowana na twarz i ciało. Jak dla mnie gadżet zupełnie bezużyteczny. Koszt to 1,87 zł/ 2 szt, w pudełku zawitał jako upominek. 
Wartość produktów w pudełku to 148,96 zł, więc finansowo zakup całkiem opłacalny. Jednak zawartość zupełnie nie trafiła w mój gust. Jedynie dwa produkty chętnie wypróbuję – krem pod oczy oraz olejek do demakijażu. Olejek był produktem dodatkowym, więc współczuje osobom, które ich nie otrzymały. 
Podsumowując, zawartość pudełka słaba, niespójna i bez pomysłu. Jak Wam się podoba?

Pozdrawiam,
Sylwia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz