sobota, 17 lutego 2018

Pudełko pełne miłości – Chillbox luty 2018

Dzień dobry, 
 
Główna ideą Chillboxa jest First Love Yourself. Dziewczyny postarały się, by w tym wyjątkowym miesiącu, miłości w pudełku było jeszcze więcej. Zobaczcie więc, co znalazło się w środku.

Mokosh Serum ujędrniające pomarańcza 69 zł / 12 ml
Główny produkt kosmetyczny w pudełku, ujawniony na Facebooku w podpowiedziach. Mam już w zapasie 3 różne sera, więc średnio się cieszę na kolejne. Mimo to wielki plus za interesującą markę, której wcześniej nie używałam.

La Café de Beaute Krem do rąk 10,95 zł/ 50 ml
Kremów do rąk nigdy za wiele, dlatego produkt na plus. Z marki La Cafe de Beaute miałam kilka produktów, które fajnie się sprawdziły. Mam nadzieję, że tak będzie i w tej sytuacji. Jedyny minus to mało atrakcyjny zapach, na szczęście szybko się ulatnia ze skóry.

Vis Plantis Kremowy peeling do twarzy 8,99 zł/ 75 ml
Bardzo lubię kosmetyki Elfa Pharm, ale Vis Plantis jeszcze nie miałam okazji spróbować. Jestem bardzo ciekawa działania, z pewności produkt znajdzie u mnie zastosowanie.

Organique Puder do kąpieli 8 zł/ 100 g
Ja i moi chłopcy uwielbiamy wszelkie kąpielowe umilacze. Pudru jeszcze nie mieliśmy, dlatego nasza radość ogromna. 

Michalina Wisłocka Sztuka kochania 39,90 zł
Ja rozumiem, ze walentynkowa edycja, ale w mój gust ta pozycja nie trafia. Wolałabym jakiś ciekawy romans. 
 Skworcu Suszone płatki róż 3 zł/ 25 g
W pudełeczku znalazł się także przyjemny dodatek w postaci płatków róż. Można go wykorzystać w różny sposób, np. jako napój bądź składnik kosmetyku. Ja mam pomysł na kilka fajnych zdjęć. 
 
Papagrin Batonik Buri Beri 2,50 zł 10g
Słodka przekąska, która umili nam np. czytanie Michaliny Wisłockiej. Całkiem smaczny, tylko szkoda że tak mało...

Lampion i tealighty 13 zł
Relaks przy aromatycznych świecach uwielbiam. Tealighty pachną dość intensywnie i przyjemnie. Według mnie świetny dodatek. 
 
Chillbox luty 2018 to z pewnością edycja udana, choć książka nie trafiła w mój gust zupełnie. Rozumiem jednak, że to edycja walentynkowa. Zawartość spójna, fajnie dobrane produkty z pewnością pomogą się zrelaksować. Wartość produktów wyniosła 155,34 zł, więc jest to całkiem korzystny zakup.

Życzę Wam udanego weekendu,
Sylwia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz