niedziela, 25 lutego 2018

Profesjonalna stylizacja włosów w domowym zaciszu Z. One Concept

Witajcie, 
 
Piękne włosy to ozdoba każdej kobiety. Wszystkie chciałybyśmy, by nasza czupryna wyglądała, jak prosto od fryzjera. Mam dla Was dzisiaj recenzję produktów używanych w najlepszych salonach fryzjerskich, które bez problemu możemy stosować w domu. Przedstawiam markę Z. One Concept, producenta profesjonalnych kosmetyków do włosów.

Smoothing krem Milk Shake Lifestyling
To krem wygładzający o delikatnym utrwaleniu. Ma za zadanie chronić włosy podczas suszenia, naturalnie utrwalać, wygładzać i zapobiegać puszeniu.
Kosmetyk zapakowano do wysokiej wąskiej tubki. Podoba mi się bardzo skromna, ale elegancka grafika. Cudowny jest także zapach, kwiatowy, intensywny, bardzo przyjemny.
Krem nakładam na umyte włosy, od nasady po końcówki, następnie suszę suszarką i stylizuję. Nieco obawiałam się, że produkt będzie obciążał czuprynę albo przyspieszał przetłuszczanie. Nic bardziej mylnego. Włosy wyglądają pięknie, są błyszczące i gładkie, miękkie w dotyku. Koniec z puszeniem się czupryny. 
Cena: 62 zł,
Pojemność: 150 ml,
Dostępność: drogerie internetowe, salony fryzjerskie z.one concept.

Liquid styler Milk Shake Lifestyling
Fluid stylizujący i definiujący, ma za zadanie pomóc w stylizacji i delikatnym utrwaleniu. Kosmetyk zapakowano do wysokiej, smukłej butelki. Szata graficzna niezwykle prosta, ale przyjemna dla oka. Zapach, podobnie jak poprzednika, piękny i długo utrzymujący się na włosach.
Fluid nakładamy w niewielkiej ilości na wilgotne włosy i możemy zacząć je stylizować. Kosmetyk pięknie dociąża włosy, ale ich nie obciąża, nie są przyklapnięte czy przetłuszczone. Ładnie je wygładza, sprawia, że są niezwykle miękkie w dotyku.
Cena: 62 zł,
Pojemność: 250 ml,
Dostępność: drogerie internetowe, salony fryzjerskie z.one concept.

Markę Z.One Concept bardzo cenię, szczególnie za serię Milk Shake. Produkty do stylizacji sprawują się bardzo dobrze. Pięknie wygładzają włosy, dodają im blasku, a pachną cudownie.
Jestem ciekawa, czy znacie kosmetyki Z.one concept?

Pozdrawiam,
Sylwia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz