piątek, 5 stycznia 2018

Czy łódzkie blogerki były grzeczne? Miołajkowe Spotkajmy się w Łodzi

Witajcie, 
 
Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć o rewelacyjnym spotkaniu, które odbyło się 16 grudnia w Łodzi. Grupa 16 łódzkich blogerek spotkała się w restauracji Tubajka, by wspólnie świętować Mikołajki.
Imprezę rozpoczęłyśmy od Akademii Urody, które poprowadziła Monika, przedstawicielka marek Mincer Pharma oraz Evree. Monika opowiedziała nam, jak prawidłowo dbać o naszą skórę, jakie kroki są niezbędne, by długo cieszyć się jędrna i młoda cerą. Przy okazji mogłyśmy wypróbować wiele produktów, które Monika ze sobą przywiozła. Wykład był bardzo ciekawy, a pytań nie było końca.
Źródło: Mama bloguje
Drugim punktem programu było wspólne szycie ozdób świątecznych. Niezawodna Gosia zorganizowała dla nas maszyny do szycia, przeróżne materiały, akcesoria, tak byśmy mógłby wyczarować przepiękne ozdoby. Oczywiście służyła nam radą i pomocą. Kreatywne warsztaty to według mnie najlepsza forma integracji grupowej. Było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. 
Źródło: Mama bloguje
Następnie odwiedził nas długo oczekiwany i wypatrywany Mikołaj, który wręczył nam upominki. Prezenty zrobiłyśmy sobie nawzajem same, skorzystałyśmy ze strony do losowania, tak by nikt nie znał swojej pary.
Źródło: Rainbow Lyll
Spotkanie zakończyłyśmy dyskusją na temat współprac blogerów z markami. Niesamowicie inspirująca była wymiana doświadczeń na temat portali pośredniczących między agencjami i blogerami, a także programów afiliacyjnych. Otwarcie rozmawiałyśmy o stawkach, zarobkach, co mam wrażenie jest tematem tabu. 
 
Źródło: Madame Blania
Niestety spotkanie szybko dobiegło końca, więc musiałyśmy się pożegnać. Jeszcze raz dziękuję dziewczynom za przybycie, a ja już myślę o kolejnym spotkaniu.

Pozdrawiam,
Sylwia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz