niedziela, 12 listopada 2017

Zachowaj wspomnienia z Saal Digital

Witajcie,
Jeszcze kilka lat temu wywoływałam wszystkie zdjęcia, jednak teraz coraz częściej wspomnienia przechowujemy jedynie w formie elektronicznej. Muszę przyznać, że tradycyjna, papierowa forma ma swój niepowtarzalny urok. Wywołane zdjęcia możemy oglądać w każdej chwili, nie potrzebujemy do tego dodatkowego sprzętu. Dzisiaj chciałbym Wam opowiedzieć o coraz popularniejszej alternatywie na zachowanie wspomnień, czyli fotoksiążkach. Ja swój egzemplarz zaprojektowałam w Saal Digital

Producent na swojej stronie posiada szereg bardzo ciekawych produktów, czyli fotoksiążki, fotozeszyty czy fotoobrazy, w przeróżnych formatach, z twardą bądź miękką okładką. Ja zdecydowałam się na miękką okładkę, format 19 cm/ 23 cm, papier błyszczący, a stron 36. Po dokonaniu wyboru formatu i ustaleniu, jakie zdjęcia chcemy wykorzystać, przechodzimy do projektowania. Firma oferuje dość proste i intuicyjne narzędzie do projektowania, w którym sami wybieramy zdjęcia, format, tło. Możemy także skorzystać z pomocy automatycznego kreatora. Ja swoją fotoksiążkę zaprojektowałam sama, a sprawiło mi to niesamowitą frajdę.
Na realizację nie musiałam czekać długo. Fotoksiążka została dostarczona kurierem w ciągu 3 dni. Była solidnie zapakowana, tak by nie uległa uszkodzeniu w transporcie.


Na koniec moje wrażenia. Produkt zamówiłam na prezent dla moich rodziców, umieściłam w nim głównie zdjęcia ich wnuków. Fotoksiążka nam się oczywiście spodobała, pięknie wydrukowane zdjęcia, intensywne kolory, wysoka jakość wykonania. Z pewnością będzie wspaniałą pamiątką przez długie lata.

Jeśli i Wy jesteście zainteresowani wydrukowaniem takiej fotoksiążki, poniżej znajdziecie kod promocyjny, który zrabatuje Wasze zamówienie aż o 100 zł.
Na koniec pytanie, wolicie zdjęcia w wersji papierowej czy elektronicznej?

Życzę Wam udanej niedzieli,
SylwiaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz