piątek, 3 listopada 2017

Urban Skin – zupełnie nowa seria do twarzy od Nivea.

Witajcie

Całkiem niedawno Nivea wprowadziła na rynek serię kosmetyków do pielęgnacji twarzy zupełnie inną niż ich tradycyjne produkty. Uwielbiam markę, dlatego bardzo chętnie zabrałam się za testowanie. 


Seria Nivea Urban Skin ma zabezpieczać skórę przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Antyoksydanty zawarte w produktach, przeciwdziałają negatywnemu działaniu wolnych rodników.
W skład serii wchodzą 3 produkty:
-1minutowa maska Urban Skin Detoks z białą glinką o aktywnym ekstraktem z magnolii,
- Żel – krem na noc Urban Skin Detoks,
- Krem na dzień SPF 20 Urban Skin Ochrona.

Szata graficzna na opakowaniach znacznie różni się od tradycyjnych produktów Nivea. Tutaj mamy zielone, bardzo soczyste i żywe barwy, nawiązujące do zielonej herbaty. Bardzo żałuję, że zapach także odbiega od poprzedników. Uwielbiałam tę specyficzną, ale bardzo przyjemną woń produktów. Aromat serii Urban Skin jest znacznie bardziej orzeźwiający, świeży i rześki.

Krem na dzień SPF Urban Skin Ochrona
Krem ma bardzo lekką formułę, interesującą zieloną barwę i przyjemny zapach. Bardzo szybko się wchłania, stanowi więc idealny produkt pod makijaż. Zapewnia skórze całkiem niezłe nawilżenie, jednak zimą będę potrzebowała czegoś bardziej treściwego.

Cena: 12 zł,
Pojemność: 50 ml,
Dostępność: produkty Nivea są ogólnie dostępne w sklepach internetowych oraz stacjonarnych.

Żel – krem na noc Urban Skin Detoks

Żel – krem na noc ma podobną konsystencję, jak jego wersja na dzień, czyli lekką i delikatną. Subtelny zielony kolor wygląda interesująco. Poziom nawilżenia oceniam całkiem dobrze. Rano skóra jest dobrze nawilżona i przyjemna w dotyku.
Cena: 12 zł,
Pojemność: 50 ml,
Dostępność: produkty Nivea są ogólnie dostępne w sklepach internetowych oraz stacjonarnych.

1minutowa maska Urban Skin Detoks
Produkt zapakowano do poręcznej tubki z zamknięciem typu klik. Maska ma kremową formułę, zawiera liczne drobinki. Można więc stosować ją jako maskę bądź także peeling. Na twarzy trzymam ją przez dosłownie chwilę, a następnie wykonuje delikatny masaż twarzy. Następnie obficie zmywam wodą. Trzeba przyznać, że skóra jest bardzo dobrze oczyszczona i odświeżona, przyjemna w dotyku. Podczas trzymania maski na twarzy odczuwałam lekkie szczypanie, dlatego przyjaźni z tego nie będzie. 
 
Cena: 17 zł,
Pojemność: 75 ml,
Dostępność: produkty Nivea są ogólnie dostępne w sklepach internetowych oraz stacjonarnych.

Podsumowując, seria Nivea Urban Skin wydawała się całkiem ciekawa, jednak aktualne potrzeby mojej skóry są nieco inne.
Jestem ciekawa, czy miałyście już okazję używać tych produktów?

Życzę udanego weekendu,
Sylwia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz