czwartek, 9 listopada 2017

Sposób na nudę w jesienne wieczory z Wydawnictwem Media Service Zawada

Witajcie, 
 
Gdy na dworze szaro i buro, dzieciaki zmuszone są siedzieć w domu. Co zrobić, by się nie nudziły? Jakie mamy alternatywy na telewizor czy gry na komputerze? Chciałabym Wam dzisiaj przybliżyć ofertę Wydawnictwa Media Service Zawada, która z pewnością pozwoli dzieciom spędzić ciekawie wolny czas.
Wydawnictwo Media Service Zawada działa na rynku ponad 20 lat. Z pewnością nie raz spotkaliście się z ich publikacjami w kiosku czy markecie. W swojej ofercie ma szeroką gamę czasopism dla dzieci i młodzieży (np. Ben 10, Cartoon Network, Mini Mini+, Lego Ninjago, Lego Nexo Knights), książeczki (np. o Śwince Peppie) czy kolekcje filmowe (np. Lego Ninjago). 
 
Moi chłopcy to wielcy fani lego. Uwielbiają budować przeróżne budowle i pojazdy, często bardzo skomplikowane i niesamowicie pomysłowe. Dlatego też największym zainteresowaniem cieszą się gazetki o takiej tematyce. Gazetki Lego Ninjago czy Nexo Knights zawierają niewielki zestaw klocków, czasem jest to postać, innym razem niewielki pojazd. Każda gazetka zawiera kilka stron komiksów. Warto je zbierać, gdyż w kolejnych egzemplarzach znajdziemy kontynuację przygód. Poza tym znajdziecie tam bardzo ciekawe zagadki, gry i różnego typu zadania, np. labirynty. 

Podobnie w magazynach Cartoon Network oraz Nick Jr Magazyn. To zbiór interesujących zadań, zagadek i łamigłówek oraz oczywiście kolorowanek.

Które dziecko nie jest fanem niesamowitych piesków z Psiego Patrolu? W ofercie wydawnictwa dzieciaki znajdą książki z ich przygodami, gazetki z zadaniami oraz kolorowanki. Dla każdego coś dobrego!

Młodsze dzieci z pewnością doskonale znają Świnkę Peppę i jej młodszego braciszka Gorge'a. W ofercie wydawnictwa dzieci znajdą świetne, bardzo pouczające książeczki. Fani naklejek także znajdą coś dla siebie. W comiesięcznych magazynach o tych uroczych świnkach czekają na dzeci fantastyczne zabawki, które spodobają się najmłodszym.
Starsze dzieciaczki mogą zainteresować się książkami, na przykład o przygodzie dwóch uroczych dżinów Shimer i Shine
 
Jestem przekonana, że niejednokrotnie spotkaliście się z magazynami wydanymi przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Czy Wasze dzieci wśród tych produktów mają swoich ulubieńców?

Życzę Wam udanego weekendu,
Sylwia
.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz