niedziela, 26 listopada 2017

Nitkowanie brwi, czyli sposób na piękne brwi z NowBrow.

Witajcie,

NowBrow to łódzka firma, która specjalizuje się w nitkowaniu i stylizacji brwi oraz stylizacji rzęs. Gdy pierwszy raz usłyszałam o depilacji brwi metodą nitkowania, byłam niesamowicie ciekawa jak to wygląda. Na spotkaniu blogerek w Łodzi miałyśmy przyjemność zobaczyć, jak to wygląda. Otrzymałyśmy także vouchery, dzięki którym mogłyśmy taki zabieg spróbować na sobie. 
 
NowBrow ma obecnie 3 salony w Łodzi ( Manufaktura, Galeria Łódzka oraz salon na ul. Wigury). Ja wybrałam się do Manufaktury, dzień wcześniej zadzwoniłam i umówiłam się na wybraną godzinę. Wyspa mimo że na środku korytarza w Manu, zapewnia uczucie dyskrecji i komfortu. Przemiła Pani Karolina wypytała mnie o moje preferencje dotyczące kształtu brwi oraz dotychczasową pielęgnację. Zabieg zaczął się od dokładnego wymierzenia pożądanego kształtu brwi.
 
 Następnie przy pomocy specjalnych bawełnianych nici sprawnymi pociągnięciami, brwi zaczęły być usuwane. Co ważne, włoski są wykręcane wraz z cebulkami, przez co ból jest nieco mniejszy niż przy wyrywaniu pęsetą. Dla mnie bardzo istotne jest to, że włoski nie są usuwane pojedynczo, ale ciągiem, całe linie włosów, przez co zabieg jest dość szybki. Depilacja wykonywana nad brwiami jest niemal bezbolesna, poniżej linii brwi jest już dość mocno odczuwalna.
Po usunięciu wszystkich zbędnych włosków, Pani Karolina wykonała niezwykle odprężający masaż, a następnie nałożyła odrobinę korektora, by ukryć niewielkie zaczerwienienia.
Piękny efekt utrzymywał się u mnie przez dwa tygodnie. Po tym czasie zaczęły być widoczne niewielkie włoski, które na bieżąco usuwałam peseta. Bardzo zachęcająca obietnica, to fakt, z każdym kolejnym zabiegiem, włoski będą odrastać wolniej i będą słabsze.

Mam zamiar zapisać się na nitkowanie ponownie, raczej już nie skorzystam z depilacji pesetą czy woskiem. Jestem ciekawa, czy słyszałyście już o nitkowaniu brwi?

Pozdrawiam,
SylwiaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz