niedziela, 22 października 2017

Nowości katalogu 14/2017 Avon

Dzień dobry
Z małym opóźnieniem chciałabym wam pokazać nowości Avon, które firma wprowadziła w katalogu 14/2017.
 

Już z okładki kusi nas Woda perfumowana Avon Eve Duet. Nowatorskie rozwiązanie, bo mamy tutaj dwa zapachy – złoty i fioletowy. Można je łączyć, ale mogą też być używane osobno. Wersja radosna (żółta) w nutach zapachowych posiada klementynkę, kwiaty jabłoni, lilię wodną, jaśmin oraz jasne nuty drzewne. Wersja zmysłowa (fioletowa) zawiera następujące nuty zapachowe: śliwkę, różowy pieprz, lilię wodną, nocny jaśmin oraz paczulę. 
Nie do końca rozumiem ideę podwójnych perfum, ale kupiłam, przetestowałam i raczej nie skuszę się ponownie. Zapach fioletowy jest zdecydowanie moim faworytem. Intensywny, dość słodki, ale nie mdły, taki z pazurem. Złota wersja jest ciepła, słodka, ale według mnie nudna i mdła. Ciekawe opakowanie, ale na toaletce zajmuje dużo miejsca, bowiem musi leżeć płasko.

Cena: 79,99 zł,
Pojemność: 50ml.

Płyn do kąpieli Jaśmin
Cudowny kwiatowy zapach, bez sztuczności. Dokładnie tak sobie wyobrażałam jaśminowy płyn. Kąpiel w nim to czysta przyjemność, aromat prosto z ogrodu. 
 
Cena: 13,99 zł,
Pojemność: 1000 ml.

Płyn do kąpieli Kruszonka z jabłkami
Marzył mi się zapach ciepłej szarlotki, słodki z odrobiną kwaskowych nut. Zamiast tego jest aromat zgniłych jabłek, nieprzyjemny i męczący. Wykorzystam jako mydło do rąk, bo kąpiel w tym płynie to męczarnia. 
Cena: 10,99 zł,
Pojemność: 500 ml.

Jestem ciekawa, czy Wy na coś się skusiliście z katalogu 14? Przejrzałyście już 15?

Pozdrawiam
Sylwia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz