poniedziałek, 4 września 2017

Spotkanie blogerek w Grodzisku Mazowieckim 26.08.2017

Witajcie,

W tym roku swoje urodziny świętowałam wyjątkowo. Miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu blogerek w Grodzisku Mazowieckim. Cudowne towarzystwo, mnóstwo atrakcji, merytorycznych wykładów, inspirujące warsztaty, a to wszystko za sprawą Aleksandry z bloga Kobieca mama
 
Spotkanie odbyło się w uroczej restauracji Gniazdo w fantastycznym parku. Obok znajdowało się mini zoo, w którym zamieszkał między innymi wielbłąd.

Gniazdo restauracja
 
Wielblad

Rozpoczęłyśmy od krótkiego zapoznania, każda uczestniczka opowiedziała parę słów o sobie. Przyjechałyśmy z różnych zakątków Polski, Warszawa, Poznań, Mazury.
uczestniczki


Następnie rozpoczęłyśmy kreatywne warsztaty, na których mogłyśmy przygotować własnoręcznie bransoletki. Przyznam, że sprawiło mi to ogromna przyjemność. Mimo debiutanckiego wykonania, wydaje mi się, że wyszło mi całkiem ciekawie. Zestawy do przygotowania biżuterii przekazała nam Unikatova Pracownia Artystyczna. 
Źródło: Birginsen.com
Po przerwie obiadowej miałyśmy przyjemność posłuchać nieco o budowaniu własnej marki. Poprowadziła je Klaudia Fotyniuk, założycielka BlogoMarki
Kolejna była Patrycja z bloga patrycjastory.pl. W fantastyczny sposób opowiedziała nam o błędach, których należy unikać w Social Mediach. Muszę przyznać, że wykład był zaskakujący, ale bardzo przydatny.
Patrycja story
Na spotkaniu nie zabrakło także tortu, który przygotowała dla nas Cukiernia Laskowski. Prawda, że wygląda imponująco i smakowicie?

Na koniec chciałabym przedstawić Partnerów spotkania, którzy uprzyjemnili nam to wydarzenie.
New Anna Cosmetics - http://www.annacosmetics.com.pl/
 
Miravena Cosmetics
LaQ.pl - http://laq.pl/
Unikatova Pracownia Artystyczna MZ - https://www.facebook.com/unikatova/
  Mój prezent urodzinowy od Oli i jej pracowni
 
Wydawnictwo ZAKAMARKI - http://www.zakamarki.pl/
Ksiazki dla dzieci
MDR Dystrybucja - http://mdrgry.pl/
fotobum - https://fotobum.pl/

Jeszcze raz dziękuję Oli za zaproszenie, cudownym Uczestniczkom za przemiłe towarzystwo, a Partnerom za atrakcje i upominki. Mam nadzieję, że niedługo znowu się spotkamy.

Pozdrawiam,
Sylwia
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz