wtorek, 26 września 2017

Sposób na mocne paznokcie z Opi Gel Break

Witajcie,

Pamiętacie jak kilka tygodni temu radziłam się Was, jak poradzić sobie z rozdwajającą się płytką paznokcia?Miałam ogromny problem, nie byłam w stanie zapuścić paznokci, które łamały się i rozdwajały. Próbowałam różnych odżywek, aż trafiłam na OPI Gel Break.

GEL BREAK od OPI to trójfazowy system regeneracji paznokci zniszczonych, który w krótkim czasie przywraca im zdrowy wygląd. Zawiera unikatową kombinację witamin i minerałów, wzmacniających paznokcie. Trzy nakładane kolejno po sobie warstwy nadają paznokciom żelowe wykończenie, pozostawiając je optycznie grubsze, błyszczące i zdrowsze.

Krok 1: Gel Break Serum- Pierwszy krok to nałożenie bazy ze specjalnymi pigmentami, niwelującymi przebarwienia. Produkt wyrównuje nieco płytkę paznokcia i nadaje im lekkiego połysku.

Krok 2: Gel Break Color - produkt, który nadaje paznokciom delikatny odcień. Dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych, od różowego po beżowy.

Krok 3: Gel Break Protector - ostatni etap to top coat ochronny z najwyższym stopniem połysku. Nadaje paznokciom intensywny połysk i utwardza nałożone wcześniej warstwy. 

Przez trzy tygodnie używałam regularnie tylko powyższych preparatów. To wystarczyło, by płytka paznokcia się wzmocniła i przestała rozdwajać. Wreszcie udało się mi je zapuścić. Efekty możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu.

Jeśli macie problem z paznokciami, warto wypróbować system OPI. Mi pomógł w bardzo krótkim czasie. Wreszcie nie muszę nosić krótko wyciętych pazurków.
Jestem ciekawa, czy Wy macie jakieś wypróbowane sposoby na wzmocnienie paznokci?

Pozdrawiam,
Sylwia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz