czwartek, 3 sierpnia 2017

Jak uprzyjemnić sobie chwile pod prysznicem? Nivea Silk Mousse Jedwabiste musy pod prysznic.

Dzień dobry,

Czy lubicie kąpielowe umilacze? Ja uwielbiam wszelkie nowinki, które uprzyjemniają chwile pod prysznicem. Dlatego też z ogromnym zaciekaniem wypróbowałam Jedwabiste musy pod prysznic od Nivea. Poznałam dwie wersje zapachowe: Rhubarb & Raspberry oraz Lemon & Moringa.
Opakowanie: Musy zostały zapakowane do metalowych butelek z bardzo ładną grafiką. Aplikator wygodny, bez problemu wypuszcza potrzebną ilość produktu, piana nie pryska na boki.

Konsystencja i zapach: Produkty mają postać gęstej, puszystej pianki.
Rhubarb & Raspberry: całkiem słodki zapach owocowy, ale nie mdły, przyjemny, mój faworyt.
Lemon & Moringa: świetny, rześki zapach, pobudzający aromat limonki, który nadaje się idealnie pod prysznic latem.

Moja opinia: Niezwykle puszysty mus zamiast żelu czy mydła to fantastyczna alternatywa pod prysznic. Bez problemu można nim umyć ciało, a sama aplikacja jest bardzo prosta i przyjemna. Bardzo delikatnie oczyszcza i pielęgnuję naszą skórę, nie wysusza jej. Obie wersje maja fantastyczne zapachy, które dodatkowo uprzyjemniają aplikację. Samo opakowanie jest wygodne i poręczne. Pompka działa bez zarzutu, piana nie rozpryskuje się na boki. Mus cieszył się ogromnym zainteresowaniem moich dzieci, dla których mycie pianką jest o wiele ciekawsze niż zwykłym żelem. Ja sama uwielbiam dotyk tej jedwabistej pianki na swoim ciele. Jedyny minus, który zauważyłam, to wydajność, która mogłaby być nieco większa.

Cena: 12 zł,
Pojemność: 200 ml,
Dostępność: produkty Nivea są szeroko dostępne w drogeriach internetowych oraz stacjonarnych.

Jestem ciekawa, czy znacie już Jedwabiste Musy od Nivea i jak się u Was sprawdzają. Ja mam niedosyt, bo chętnie wypróbowałabym nowe wersje zapachowe.

Pozdrawiam,
Sylwia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz