niedziela, 6 sierpnia 2017

HeavenBox – najnowsze subskrypcyjne pudełko na naszym rynku.

Witajcie Kochani,

Rynek boxów subskrypcyjnych śledzę dość uważnie już dłuższy czas. Od czasu do czasu pojawiają się nowe propozycje, które niestety szybko przestają istnieć. Są też takie, które startują z wielkim przytupem i cały czas trzymają wysoki poziom. Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić najnowsze pudełko - HeavenBox. W środku znajdziemy nie tylko kosmetyki, ale przedmioty, które pomogą nam znaleźć się w niebie...

Co znalazło się w środku?

Hagi Ochronna pomada do ciała z olejem manoi
Balsam do ciała w sztyfcie o bardzo ciekawym i rześkim zapachu mięty i gardenii. W składzie masło mango, olej manoi, masło shea, wosk pszczeli, olej z pestek moreli, wosk candelila i olejek eteryczny. Przyniesie ukojenie i nawilżenie szczególnie wysuszonej skórze. Jeszcze nie używałam balsamu w takiej formie, nie miałam tez żadnego produktu Hagi. Tym bardziej się cieszę.
sugerowana cena 35 zł

Enklare Natural Cosmetics Płatki mydlane do kąpieli
Produkt stworzony wyłącznie z naturalnych składników, fantastyczny dodatek do kąpieli. Może być używany przez dzieci, ma bardzo dobry skład. U nas w domu uwielbiamy kąpielowe umilacze, więc jesteśmy bardzo zadowoleni, że płatki znalazły się w boxie.
sugerowana cena 19,90 zł

Książka Katarzyna Bonda „Polskie morderczynie”
Uwielbiam książki, a Katarzyny Bondy jeszcze nie czytałam. Polskie morderczynie to historia 14 kobiet, których połączyła zbrodnia. Opis mnie bardzo zaciekawił, więc już nie mogę się doczekać, kiedy zacznę czytać. 
sugerowana cena 34,99 zł

Przekąska Papagrin Buri Beri Jabłko
Pyszna przekąska zrobiona z samych naturalnych składników, składa się jedynie z owoców. Musiałam się spieszyć ze zdjęciem, bo tylu było chętnych na zjedzenie produktu.
sugerowana cena 3,20 zł

Herbata Taheebo Na dobrą randkę
Nazwa fantastyczna, herbatka ma dodać vigoru i animuszu, więc brzmi kusząco. Chętnie spróbujemy.
sugerowana cena 7,99 zł

 
Dodatkowo w pudełku znalazła się próbka mydła Enklare oraz kupon rabatowy.
Za box zapłaciłam 80 zł z przesyłką, natomiast wartość produktów to 100,90 zł. Wielkiej oszczędności nie ma, ale dobór przedmiotów mi to nieco rekompensuje. Żadnego produktu wcześniej nie miałam, o markach kosmetycznych nieco słyszałam, ale nie miałam okazji wypróbować. Przede mną więc ciekawe testowanie. Tak prezentuje się całość.

Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z zawartości, która dzięki różnorodności, ucieszyła niemal wszystkich z mojej rodziny. Trzymam więc kciuki za dalszy rozwój i z pewnością będę się przyglądać kolejnym pudełkom HeavenBoxa. Edycja sierpniowa jest do nabycia na stronie.

Życzę Wam udanej niedzieli,
Sylwia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz