poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Dlaczego warto brać udział w konferencjach dla blogerów – See Bloggers 2017

Dzień dobry,

W tym roku po raz pierwszy udało mi się pojechać na konferencję See Bloggers, która odbyła się w Gdyni już po raz piąty. Specjalnie tak zaplanowaliśmy z mężem urlop, żebym bez przeszkód mogła pojechać. W Gdyni spędziliśmy 2 fantastyczne dni, pełnie niesamowitych atrakcji i wrażeń. 

Dlaczego warto jeździć na konferencje dla blogerów przeczytacie poniżej:
1. Ludzie
See Bloggers to przede wszystkim 1500 fantastycznych twórców internetowych, z bardzo różnych kategorii i kanałów. Konferencja daje możliwość spotkania na żywo ludzi, których czytasz, oglądasz i podziwiasz. To świetna okazja porozmawiać z ludźmi o podobnych blogowych zainteresowaniach
Piotr Żagiel Photography
2. Wiedza
Podczas konferencji odbywały się liczne warsztaty i wykłady z przeróżnych dziedzin. Każdy z pewnością znalazł coś dla siebie. Ja brałam udział głównie w wydarzeniach z kategorii beauty. 
Pierwszego dnia zaczęłam prelekcją z marką Adamed, który poprowadziła Odeta Moro. Miał być warsztat o Kobietach w Twoim mieście, a był wykład na temat suplementów. Wyszłam trochę rozczarowana. 

 
Kolejnym punktem mojego programu był warsztat z marką Gosh na temat kreowania wizerunku. Odbył się w formie wywiadu z Mają Sablewską i Anną Mucha. 

Kolejną prelekcję „O dzieleniu włosa na czworo – czyli wszystko co powinniście wiedzieć o skórze głowy, by mieć zdrowe włosy” poprowadzili przedstawiciele marki Pharmaceris. Muszę przyznać, że program był interesujący. Z ogromnym zaciekawieniem słuchałam o pielęgnacji skóry głowy, problemach z nią związanych oraz ciekawych przypadkach medycznych. 

Ostatnim punktem mojego sobotniego programu był warsztat z marką AA „Jak wejść w buty Twojego czytelnika i nawiązać z nim wartościowy dialog”. Dziewczyny były świetnie przygotowane, w bardzo ciekawy sposób opowiedziały nam o sposobach zaciekawienia czytelnika. Odbyło się także interesujące ćwiczenie, podczas którego musiałyśmy dobrać odpowiednie kosmetyki dla konkretnej osoby. 
Drugiego dnia rozpoczęłam spotkaniem z marką Lumene. Anna Zając (Fashinable.com) oraz Anna Wiśniewska (expert Lumene) opowiedziały o marce, ich kosmetykach oraz możliwości zostania ambasadorką.

Drugim punktem była prelekcja „Odkrywamy kobiece atuty” z marką Oillan. Poprowadził ją le. Med. Daniel Maliszewski. Opowiedział nam o piersiach, sposobach pielęgnacji i możliwych problemach. Słuchałam z ogromnym zaciekawieniem.
Oprócz warsztatów na scenie głównej odbywały się liczne wykłady, które przyciągały wielu twórców.  
Piotr Żagiel Photography
3. Inspiracja i motywacja
Przyglądanie się kolegom i koleżankom, którym się udało osiągnąć ogromny sukces w blogowaniu, daje niesamowitego kopa do dalszego działania. To ogromna porcja motywacji i inspiracji.

4. Marki
Podczas See Bloggers mieliśmy okazję spotykać się z markami, które wystawiły liczne stosika. Mogliśmy porozmawiać o nowościach, poznać je na własnej skórze, wypróbować. Firmy prześcigały się w kreatywności, a na ich stoiskach nie mogliśmy się nudzić. Były makijaże, manicure, kreatywne zdjęcia, liczne konkursy, degustacja pyszności...Piotr Żagiel Photography
5. Współprace/ dary losu
Podczas konferencji spotkaliśmy się z przedstawicielami licznych firm. Wiele z nich przygotowało dla nas upominki lub konkursy. Dzięki temu możemy poznać fantastyczne nowości. Podczas rozmów można było nawiązać ciekawe współprace, wziąć udział w interesujących projektach. Ja w najbliższej perspektywie też mam taką akcję, co nie miałoby miejsca, gdybym nie pojechała na See Bloggers.
Kosmetyki AA
Kosmetyki AA
Pharmaceris
Lumene
Gosh
Oillan
Annabelle Minerals
Jak sami widzicie, konferencje dla bloggerów to wspaniałe wydarzenia, które dają mnóstwo możliwości, inspiracji i motywacji. W Gdyni spędziłam fantastyczne dwa dni i bardzo chętnie powtórzę to w przyszłym roku.
Byliście na See Bloggers?

Pozdrawiam,
Sylwia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz