piątek, 16 czerwca 2017

Nivea Hairmilk - mleczna pielęgnacja włosów.

Dzień dobry,

Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o duecie, o którym dość głośno było ostatnio w internecie. Mleczna seria do włosów Nivea nawiązuje do pielęgnacji Kleopatry. Dostępne na rynku są trzy rodzaje: do włosów o strukturze cienkiej, normalnej oraz grubej. Dostosowanie szamponu do struktury włosa ma sprawić, by pielęgnacja była jeszcze bardziej skuteczna. 

Zacznijmy od szamponu Nivea Hairmilk – Mleczny szampon do włosów o normalnej strukturze.
Opakowanie: Szampon zapakowano do poręcznej, wysokiej plastikowej butelki z wygodnym zamknięciem typu „klik”. Ładna grafika, granatowy kolor przyciąga wzrok. 
 
Konsystencja i zapach: Kosmetyk ma dość gęstą konsystencję i ładny, rześki zapach. 
 
Moja opinia: Szampon Nivea Hairmilk bardzo dobrze radzi sobie z oczyszczaniem włosów. Jest przy tym delikatny, nie wysusza ich ani nie plącze. Normalnie myję włosy codziennie, a w przypadku tego produktu następnego dnia wyglądają one wciąż przyzwoicie. Jest dość gęsty, dzięki temu bardzo wydajny. Podoba mi się także zapach, w którym wyczuwam nuty z tradycyjnego kremu do twarzy. Przy regularnym stosowaniu włosy są przyjemne w dotyku, miękkie, gładkie i błyszczące.
Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z Szamponu Nivea Hairmilk, spełnia moje oczekiwania w 100 %. 
 
Cena: 9 zł,
Pojemność: 400 ml,
Dostępność: produkty Nivea są szeroko dostępne w drogeriach stacjonarnych oraz internetowych.

Drugi produkt, który chcę Wam pokazać to Nivea Hairmilk Mleczna odżywka do włosów
 
Opakowanie: Poręczna, niewielka, do której zapakowano odżywkę jest wygodna w użyciu. Grafika bardzo ładna i przyjemna dla oka. 
 
Konsystencja i zapach: odżywka ma gęstą konsystencję, lekko słodki, ale dość rześki zapach. 
 
Odżywka Nivea Hairmilka przepięknie pachnie. Ma niezbyt gęstą konsystencję, nie przecieka przez palce, ale dobrze się rozprowadza na włosach. Od odżywki oczekuję przede wszystkim, aby ułatwiała rozczesywanie. Ten kosmetyk spełnia moje oczekiwania. Czupryna jest miękka i błyszcząca, dociążona, ale nie obciążona. Niestety przy codziennym stosowaniu włosy tracą na puszystości, dlatego ja używam co drugi dzień. 
 
Cena: 6,50 zł,
Pojemność: 200 ml,
Dostępność: produkty Nivea są szeroko dostępne w drogeriach stacjonarnych oraz internetowych.

Podsumowując, produkty Nivea Hairmilk bardzo dobrze dbają o moją czuprynę. Szampon doskonale oczyszcza włosy, a odżywka ułatwia ich rozczesywanie. Czupryna prezentuje się pięknie, zdrowo i błyszcząco. 
 
Czy miałyście okazję wypróbować mlecznej serii Nivea Hairmilk?
Pozdrawiam,
Sylwia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz