niedziela, 4 czerwca 2017

Meet Beauty Conference 20-21 maja 2017

Witajcie, 

W weekend 20-21 maja miałam przyjemność wziąć udział w III edycji Meet Beauty Conference. Tegoroczna edycja została połączona z targami urodowymi Beauty Days, które odbywały się w Ptak Warsaw Expo w Nadrzynie pod Warszawą. 

Imprezę rozpoczęła prelekcja Ewy Grzelakowskiej – Kostoglu, czyli Red Lipstick Monster na temat „Jak przekształcić działalność w Internecie silną markę osobistą”. Bardzo pozytywna osoba, opowiedziała nieco o sobie, przekazała garść wskazówek i praktycznych porad ze swojego doświadczenia. 
 
Następnym punktem programy były warsztaty z Neonail. Pod okiem trenerów poznałyśmy nowość w ofercie marki, lakiery z serii Aquarelle. Lakiery pozwalają uzyskać na paznokciach efekt rozmycia. Moje dzieło możecie podziwiać na zdjęciu poniżej. 


 
Po przerwie obiadowej udałyśmy się na warsztaty z Golden Rose, które poprowadziła Karolina Zientek. Głównym tematem pokazu był makijaż oka i stylizacja brwi z uwzględnieniem odpowiedniego doboru makijażu, blednowania cieni, stylizacji brwi oraz ust.

 
Ostatnim punktem programu było wręczenie nagród dla najlepszych blogerek/ vlogerek z kategorii beauty 2017. 
W kategorii najlepszy blog zwyciężyła Agata Bielecka, czyli Agu blog.
Niekwestionowaną królową youtuba została Ewa Grzelakowska – Kostoglu, czyli RedLipstick Monster.
W kategorii paznokcie najlepsza okazała się Patrycja Nowak z bloga paaatriziaa.pl
W kategorii włosy zwyciężyła Anwen.
Najlepszym blogiem w kategorii pielęgnacja okazał się alinarose.pl
Najlepsza w kategorii makijaż była Agnieszka z bloga agwer.pl
Większość wygranych blogów dobrze znam i obserwuję od dawna, więc uważam, że wyróżnienia jak najbardziej zasłużone.
 
Między wykładami można było odetchnąć w strefie relaksu przygotowanej przez Palmers, skorzystać z fotobudki bądź odwiedzić targi. Spacer między stoiskami pozwolił mi poznać kilka bardzo ciekawych marek, o których istnieniu wcześniej nie miałam pojęcia.

Drugi dzień rozpoczęły warsztaty z marką Gosh na temat makijażu do selfie. Prowadziła je Anna Mucha. Świetna dawka wiedzy praktycznej w przemiłym towarzystwie. 
 
Kolejnym punktem mojego programu był wykład na temat oczyszczania twarzy, który przeprowadziła Lidia Łodzińska – Szafrańska, przedstawicielka marki Tołpa. To już drugi wykład Pani Lidii, na którym miałam przyjemność być. Świetna kobieta z ogromną wiedzą, którą starała się nam przekazać w bardzo przystępny sposób.

Kolejnym prelegentem był Jason Hunt, który opowiedział nieco o tym jak pisać, by nas czytano. Niesamowity człowiek, fantastycznie prowadził wykład, rozbawił nas, wiele nauczył i zainspirował. 
 
Następnie odbył się panel dyskusyjny z dziewczynami, które blogowanie przekształciły w biznes. Wśród zaproszonych gości była Ania Kołomycew, czyli Anwen, Hania Kępa – Szul, właścicielka sklepu hania.com.pl oraz Ania Bulwicka, założycielka marki B. Love Plates. 
 
Na zakończenie odbyło się rozstrzygnięcie konkursów oraz wspólne zdjęcie.
Podsumowując, konferencja Meet Beauty to świetna impreza, która pozwala na spotkanie z dziewczynami, które dotąd znałyśmy jedynie wirtualnie. To fantastyczni prelegenci, ogromna dawka wiedzy i inspiracji. Dla mnie to także ogromny kop motywacyjny, który pozwolił naładować akumulatory do dalszej blogowej przygody. Sponsorzy konferencji zadbali, byśmy nie wracały z pustymi rękami. O upominkach jednak będziecie mogły przeczytać w osobnym wpisie. 
Na zakończenie chciałabym podziękować Organizatorom za zaproszenie, a Dziewczynom za cudowne towarzystwo. Mam nadzieję, że do zobaczenia za rok!


Jestem ciekawa, czy brałyście udział, a jeśli tak, jak Wam się podobało?

Pozdrawiam
Sylwia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz