sobota, 24 czerwca 2017

Avon Attraction Rush – nowe zapachy z katalogu 8/2017

Dzień dobry

W katalogu 8/2017 Avon wprowadził dwa nowe zapachy Avon Attraction Rush dla niej i dla niego. Piękne, niezwykle eleganckie butelki zachęcają do zakupu, więc oczywiście się skusiłam. 

 
Avon Attraction Rush dla Niej

Nowa woda perfumowana autorstwa Jerry'ego Caiasso. Nuty zapachowe: liście poziomki, jaśmin indyjski, fiołek, akord bursztynowy, gorzka czekolada.

Opakowanie i zapach jednoznacznie kojarzą się z luksusem, są niesamowicie eleganckie. Wysoka, szklana butelka o bardzo oryginalnym kształcie skrywa w sobie nie mniej interesujący zapach. Piękny, ciepły i otulający aromat, bez nuty goryczy czy kwaskowatości. Nie jest jednak ciężki czy duszący. Na początku najsilniejsze są nuty fiołka i jaśminu, w następnej kolejności do głosu dochodzi czekolada. Na lato może nie jest to najlepszy wybór, ale na chłodne jesienno – zimowe wieczory jak najbardziej na tak.
Trwałość niestety nie powala, po 3 godzinach już go nie wyczuwam.
Cena: 59,99 zł,
Pojemność: 50 ml.

Avon Attraction Rush dla Niego (woda toaletowa)
Woda toaletowa, której autorami są Carolina Cabas oraz Jacques Hucliera. Nuty zapachowe: mandarynka, świeże zioła, cynamon, akord bursztynowy, paczuli. 
 
Równie elegancka, wysoka, szklana butelka, kryje w sobie niesamowicie uwodzicielski i męski aromat. Dzięki cytrusowym nutom zaliczyłabym go do kategorii świeżych i rześkich zapachów. Mój tata jest nim oczarowany.
Trwałość podobna, co wersji dla kobiet – 3-4 godziny jest dobrze wyczuwalny.
Cena: 59,99 zł,
Pojemność: 75 ml.

Jestem pod dużym wrażeniem nowych zapachów Avon Attraction Rush. Piękne, eleganckie opakowania i niezwykle interesujące zapachy z pewnością podbiją serca klientek, moje już skradły.
Jestem ciekawa, czy miałyście już okazję wypróbować nowego zapachu? I czy coś zamówiłyście z katalogu 8?

Pozdrawiam,
SylwiaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz