sobota, 22 kwietnia 2017

Spotkanie z marką z.one concept w salonie Euro Fryz w Łodzi

Witajcie,

Dzisiaj chciałabym opowiedzieć nieco o fantastycznym spotkaniu łódzkich blogerek z marka Z.One Concept w siedzibie salonu Euro Fryz w Łodzi  07.04.2017. Znajduje się tam także Akademia Z.One Concept, gdzie prowadzone są rożnego rodzaju szkolenia dla fryzjerów. Wśród zaproszonych gości znalazły się blogerki głównie z Łodzi i okolic. Bardzo się ucieszyłam, bo większość z nich poznałam na „Spotkajmy się w Łodzi”. Tematyka wydarzenia związana była oczywiście z pielęgnacją i stylizacją włosów.


Salon został specjalnie przygotowany na spotkanie. Już od wejścia kusiły swoim uroczym wyglądem tajemnicze koktajle, o których opowiem później. 

Zostałyśmy poczęstowane szampanem z truskawkami, a na stoliku czekały na nas owoce i przepyszne babeczki. Event poprowadziły dwie przemiłe Panie Dorota Falborska (właścicielka Euro Fryz) oraz Anna Wyrwas (manager akademii), a o oprawę fotograficzną zadbał Pan Adrian.
Rozpoczęliśmy od krótkiej prelekcji na temat marki i jej historii. Obejrzałyśmy niesamowite filmy z pokazów, które aż zapierały dech w piersiach. Dowiedziałyśmy się też wiele o produktach Z.One Concept. O działaniu kilku z nich mogłyśmy się przekonać już podczas wydarzenia.

Karolina miała przyjemność wypróbować zabieg z wykorzystaniem serii Age Renew. W ich składzie znajdziemy kwas hialuronowy, który rewelacyjnie działa na naszą czuprynę. Włosy Karoliny po zabiegu wyglądały cudownie, błyszczące, sypkie, niezwykle miękkie w dotyku.

Natomiast Angelika miała przyjemność wypróbować zabieg z użyciem serii Milk Shake Integrity, między innymi masła z orzechów mru mru. Sam zabieg wyglądał cudnie. Masło zostało rozpuszczone w kominku, a na czuprynę nakładane pędzlem, pasmo po paśmie. Po oczyszczeniu i wysuszeniu włosów, nie były one obciążone, ale piękne i błyszczące.

Na włosach Anity pokazano nam działanie pudru nadającego objętość. Efekt natychmiastowy widoczny gołym okiem.

Odbył się także pokaz domowej koloryzacji z użyciem tych przepięknie wyglądających koktajli. Włosy dwóch modelek zostały poddane zabiegowi za pomocą odżywek koloryzujących. Nie zawierają amoniaku, a w zależności od sposoby nałożenia, można uzyskać intensywny kolor bądź jedynie odświeżyć i poprawić kolor włosów, który już mamy. 
 
Pani Dorota opowiedziała nam także o maskach do włosów, w pełni naturalnych. Na dowód tego, po rozmieszaniu maski wypiła odrobinę. 
 
Podczas całego spotkania miałyśmy możliwość zadawania pytań,  obie Panie cierpliwie wyjaśniały nam wszelkie wątpliwości dotyczące pielęgnacji włosów, podpowiadały, jakie produkty sprawdziłyby się na naszych czuprynach.
Na zakończenie otrzymałyśmy torbę wypełnioną wspaniałymi upominkami, które już testuję.
 
Podsumowując, spotkanie uważam za bardzo udane. Spędziłyśmy cudowne 3 godziny w przemiłym towarzystwie, a organizatorzy zadbali byśmy wyszły zadowolone, z ogromną dawką wiedzy i fajnymi kosmetykami do wypróbowania. Ze swojej strony mogę jedynie polecić Akedemię Z.One Concept, którą znajdziecie w Łodzi na ul. Warmińskiej 1a. 
 
A czy Wy słyszałyście wcześniej o kosmetykach Z.One Concept?

Życzę Wam udanego weekendu,
SylwiaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz