poniedziałek, 20 marca 2017

Dni Urody i Estetyki Puer Beauty, czyli targi kosmetyczne w Łodzi 17-19.03.2017.

Dzień dobry,

Moje marzenia się spełniają, w Łodzi w końcu coś zaczyna się dziać! Tydzień temu w Manufakturze odbywała się druga edycja Meet My Make Up, a wśród zaproszonych gości była fantastyczna Katosu. W miniony weekend w hali Expo odbywały się Dni Urody i Estetyki Pure Beauty.
W sobotnie przedpołudnie z wielkim entuzjazmem udałam się do Hali Expo. Na zwiedzających czekały już interesujące stoiska zarówno w kategorii beauty, jak i turystyczne. Muszę przyznać, że liczyłam na większą ilość stoisk kosmetycznych. Wspólnie z Beatą zwiedziłyśmy dokładnie każdy zakątek. Wśród firm znalazło się wiele perełek. 

Sylveco - moim zdaniem najciekawsze i najlepsze stoisko na targach.

Mydlarnia u Franciszka - niesamowicie pachnące stoisko
Medacol, Oil for Life & Melli care, która zdobyła 3 miejsce w kategorii najlepszego produktu prezentowanego przez wystawców.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauki o Zdrowiu
 
Babaria, marka, którą pierwszy raz na oczy widziałam. Wyobrażacie sobie używać szamponu cebulowego albo czosnkowego?

Apis Natural Cosmetics - arbuzowe seria kosmetyków pachnie obłędnie. Atrakcyjne ceny nie pozwoliły mi przejść obojętnie.
YS Beauty
Imperkosmetyki.pl - bardzo kolorowe stoisko, jednak nieco zawyżone ceny nie skłaniały do zakupów.
Z ogromnym zainteresowaniem skorzystałam z badania skóry na stoisku marki Ziaja. Okazało się, że skórę mam w całkiem dobrym stanie, poziom nawilżenia w porządku. Muszę popracować jedynie nad barierą lipidową, bo wygląda na nieco zaburzoną. Panie na stoisku dobrały mi odpowiedni krem, więc nie pozostaje mi nic innego, jak zakupić i używać. 
 
Do stoiska marki Souvre ustawiały się długie kolejki. Nic dziwnego, oprócz prezentacji produktów, Panie troskliwie zajmowały się klientami – wykonywały zabiegi na dłonie i twarz z wykorzystaniem kolagenu. Sama skorzystałam z zabiegu na dłonie. Przemiła Pani Magda najpierw oczyściła mi dłonie żelem kolagenowym, a następnie masowała mi ręce peelingiem. Następnym krokiem było wklepanie serum kolagenowego, a na koniec balsam z kolagenem. Muszę przyznać, że cały zabieg i masaż dłoni był niezwykle przyjemny i relaksujący. Przy okazji dowiedziałam się sporo o produktach marki i sposobach zakupu. 
 
Podczas targów nie zabrakło ciekawych konkursów, między innymi na najlepszy produkt prezentowany przez wystawców. Pierwsze miejsce zajęło masło do masażu i pielęgnacji ciała Scandinavia Cosmetics, drugie Kakadu Plum Apis Natural Cosmetics, a trzecie miejsce scrub do ciała pomarańcz i kokos od Melli Care
 
Blogerki walczyły o tytuł Złotej Blogerki, który zdobyła Sklerotyczka. Jej bloga oczywiście znam, lubię i często odwiedzam. 
 
Z targów wróciłam z ogromną torbą świetnych kosmetyków. Nic dziwnego bowiem, wystawcy niesamowicie skutecznie przekonywali do zakupów. Tak oto w moje łapki wpadły:

Apis Natural Cosmetics
Oil for Life

YS Beauty
Sylveco

Babaria
Mimo niewielkiej ilości wystawców, cieszę się, że zdecydowałam się odwiedzić targi. Poznałam kilka ciekawych firm, zakupiłam interesujące produkty, o których wcześniej nie miałam pojęcia. No i znowu spotkałam się z naszymi zdolnymi łódzkimi blogerkami. Mam jedynie nadzieję, że w następnych targach weźmie udział większa ilość marek.

Życzę Wam udanego tygodnia,
Sylwia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz