czwartek, 23 marca 2017

Be Glossy Marzec 2016

Witajcie,

Urodzinowa edycja Be Glossy zagościła już u mnie w domu. Po świetnym lutowym pudełku, oczekiwałam czegoś ekstra. W końcu to 5 urodziny marki. Co znalazło się w boxie?
 

1. Himalaya Herbals Nourishing Skin Cream Odżywczy krem do twarzy, ciała i rąk, cena: 5,99 zł/50 ml - nie miałam wcześniej przyjemności z marką, niska cena raczej nie zachęca do zakupu i wypróbowania.
2. Auriga Serum Flavo C, próbka 3 ml, PREZENT
3. BANDI Maska ryżowa przed wielkim wyjściem, cena 6,90 zł/25g - miałam już jeden egzemplarz z Shiny Boxa.
4. Beaver Professional Mgiełka odżywczo – nawilżająca, miniatura 50 ml (cena 69,90 zł/ 150 ml) - nie miałam jeszcze żadnego kosmetyku marki, dlatego jestem na tak. Moim włosom po codziennym suszeniu suszarką dodatkowa porcja nawilżenia z pewnością się przyda.
5. Vichy Idealia Energetyzujący krem wygładzający, miniatura 15 ml, (cena 99 zł/ 50 ml) - niezbyt często używam produktów Vichy, dlatego z tej miniatury jest zadowolona. Z chęcią wypróbuję.
6. Cosmepick Lip Gloss, pełnowymiarowy błyszczyk w cenie 9,90 zł/ 5 ml - nie lubię błyszczyków za ich klejącą konsystencję. Raczej nie użyję. 
7. Calvin Klein Eternity Intense Women, próbka 1,2 ml,
8. Orphica Pure serum pod oczy, próbka 1,5 ml,
9. Farmona Odbudowujący krem z witaminą C, próbka 1,5 ml,
10. Auriga Auriderm XO Cream próbka 1,5 ml.


Mamy więc 3 produkty pełnowymiarowe, 2 miniatury i 5 próbek. Kosmetyki pełnowymiarowe to raczej niższa półka cenowa. Miniatura Vichy i mgiełki do włosów całkiem na plus, chętnie wypróbuję. Jednak 5 próbek to już przesada. Słabo idzie mi zużywanie próbek, więc pewnie się komuś oddam. Pudełko rozczarowało mnie totalnie. A jakie jest Wasze zdanie?

Pozdrawiam,
Sylwia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz