środa, 24 lutego 2016

Livioon nr 104 – idealny zapach na wiosnę


Witajcie, 
 
Jednym z partnerów spotkania blogerek, który organizowałam w listopadzie była firma Livioon. Otrzymałyśmy od marki rękawice do demakijażu oraz perfumy. Mi przypadł zapach Livioon nr 104, o którym chciałabym dzisiaj opowiedzieć. 
Perfumy zapakowane zostały w czarny, prosty kartonik, który skrywa przepiękną, elegancką, szklaną butelkę. Kryształki, które zdobią korek dodatkowo przykuwają uwagę. Całość sprawia niezwykłe wrażenie ekskluzywnego produktu. 
 Od opakowania ważniejsza jest jednak zawartość. Zapach jest urzekający, to kompozycja słodkiej gruszki, otulonej piżmem i delikatnie skropionej wodą kokosową. Dopełnieniem jest jeżyna i śliwka z lekkim akordem białego drewna i wetywerii. Całość przypadła mi do gustu. To niezwykle dziewczęca mieszanka, jednak z domieszką elegancji, „z pazurem”. Na pewno nie jest to banalny, płaski zapach. Początkowo jest bardzo intensywny, jednak z biegiem czasu staje się bardziej subtelny. Trwałość także zadowalająca, czuć je na skórze około 5-6 godzin. Moim zdaniem perfumy Livioon nr 104 mogą być używane zarówno w ciągu dnia, jak i na wieczorne wyjścia.

Cena:39,90 zł,
Pojemność: 50 ml.


Jeśli macie ochotę zapoznać się z pozostałym asortymentem firmy Livioon, zapraszam na stronę internetową.

Znacie zapachy Livioon? Jak się Wam podobają?

Pozdrawiam,
Sylwia

4 komentarze: