wtorek, 12 maja 2015

MAC IN EXTREME DIMENSION LASH tusz do rzęs

Cześć
Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami moją opinią na temat tuszu do rzęs MAC IN EXTREME DIMENSION LASH. Znalazłam się w gronie szczęśliwców, którzy załapali się na kwietniowego Joyboxa i dzięki temu miałam możliwość przetestowania tego produktu. 

Producent zachwala, że tusz zwiększy objętość, wydłuża a przy tym pozostawi rzęsy miękkie i elastyczne.  Produkt jest trwały, nie kruszy się, nie rozmazuje się.Kolor ma być czarniejszy niż czerń. Czy spełnia te obietnice?Moim zdaniem zdecydowania tak!!! Tusz ma bardzo dużą gumową szczoteczkę z silikonowymi "wypustkami". Pięknie rozczesuje rzęsy, wydłuża je i pogrubia. Kolor nie wydaje mi się bardzo intensywny. Malowanie jedną warstwą daje delikatny efekt. Przy dwóch warstwach rzęsy są mocno podkreślone, tak jak lubię. Ogromny plus za to, że tusz jest trwały, nie kruszy się i nie rozmazuje. 

Pojemność: 12 g
Cena:  98 zł
Dostępność: m.in. Douglas

Czy kupiłabym go ponownie? Tusz jest rewelacyjny i z pewnością wart swojej ceny, jednak nie na moją kieszeń. A Wy co myślicie o tym tuszu? Miałyście okazje używać?

Pozdrawiam cieplutko
Sylwia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz